Merhaba Ben Osman Yıldız

Merhaba! BenOsman Yıldız

Profesyonel Fotoğrafçı

Hakkımda

Tuğba Özay’a Yeni Şarkısı Olan Dinle İçin Yaptığım Sürpriz

osman yıldız

Türkiye’nin önde gelen sanatçılarından birisi olan Tuğba Özay, 2021 yılına bomba bir şarkı ile girdi. En son 2019 yılında “İyi ki geldin” şarkısıyla sevenlerinin karşısına çıkan sanatçı, suskunluğunu bozdu. Hayranlarının karşısına “Dinle” şarkısı ile tekrardan çıkan Tuğba Özay, kısa sürede popüler hit müzikler listesinde yerini aldı. Pop şarkıcı camiasının önemli sanatçılarından birisi olan Tuğba Özay’ın müthiş dönüşü, sevenlerinin gözünü doldurdu.

 

 

Tuğba Özay’ın Yeni Şarkısı : Dinle

Aktif şarkıcılık hayatı boyunca çıkardığı 9. şarkı olan Dinle, Tuğba Özay’ın hayranları tarafından tam not aldı. Şarkının söz kısmında Oktay Ülkügüner, müzik kısmında da Kadir Tapucu yer aldı. Netd Müzik’te yayımlanan şarkı kısa sürede yüz binlerce izlenmeye ulaştı. Onu ekranlarda özleyen hem sevenleri hem de beni dönüşü ile fazlasıyla mutlu etti. Yeni çıkacak diğer şarkılarını aynı hayranları gibi ben de merakla beklemekteyim.

Tuğba Özay’a Düzenlediğim Sürpriz Parti

Yeni şarkısı ile ekranlara dönen değerli ablam Tuğba Özay için sürpriz bir parti düzenlemeye karar verdim. Fotoğrafçılık kariyerim boyunca her daim yanımda olan ablam için özel bir etkinlik olmalıydı. Hem değerli ablam Tuğba Özay’ın da sevdiği şehir olan İstanbul’u ona yaşatmak hem de yeni şarkısını büyük bir coşkuyla kutlamak için Sürprizİstanbul ile anlaştım. İstanbul boğazında köprüye yakın bir mevki üzerinde kutlamasını yapacağımız bir yat kiraladım. Onu seven diğer değerli dostlarını da düzenlediğim etkinliğe davet ettim. Saolsunlar hepsi davetime icabet ettiler. Hep beraber ablama sürpriz bir parti yapmak için hazırdık.

Tugba-ozay

Tuğba Özay

Tuğba Özay’a Müthiş Karşılama

Değerli ablamı yatın bulunduğu yere davet ettik. Ablam geldiğinde onun için hazırlanmış olan kırmızı halı üzerinden geçti. Geçişi esnasında maytaplar ona eşlik etti. Sevenleri ile beraber yata binişi esnasında onu alkışladık. Değerli ablam yaptığımız sürpriz karşısında çok mutlu olmuştu.

Tuğba Özay’a Yat İçerisindeki Sürprizlerim

Tuğba Özay ablam yata geçtiğinde kendisini özel olarak PastamBurada’ya hazırlatmış olduğum pastanın yanına aldık. Üzerinde “Nice Yeni Şarkılarla Coşmaya #Dinle” yazan pastasının üzerinde bulunan mumları üfledikten sonra onu yatın baş kısmına aldık. Değerli ablam için Sürprizİstanbul ile planlayarak yaptığımız lazer gösterisi karşısında kendisi şok oldu. Sevinçten gerçekten havalara uçan değerli ablam için “Nice Yeni Şarkılarınla Coşmaya… Seni Çok Seviyoruz. İyi ki Varsın Tuğba Özay #Dinle” yazısını köprü üzerine lazer ile yazdırdım. Onu o mutlu hali ile görmek beni de çok mutlu etti. Daha sonrasında maytaplar eşliğinde tekrardan kamaraya geçtik ve kutlamaya devam ettik.

Değerli ablamın unutamayacağı özel bir günün parçası olmasından büyük bir zevk duydum. Aynen lazer yazımızdaki gibi, değerli ablamın nice yeni şarkılarıyla coşmaya dileğiyle..

Leave a comment