Merhaba Ben Osman Yıldız

Merhaba! BenOsman Yıldız

Profesyonel Fotoğrafçı

Hakkımda
yilin-en-iyi-fotograf-sanatcisi-ödülünü-aldim

Uzun zamandır profesyonel olarak sürdürdüğüm moda fotoğrafçılığı kariyerimde birçok başarılı işe imza attım. Yıllarca edindiğim bilgi ve tecrübeleri iş hayatımda kullanabilmem belki de bu başarılara ulaşmamın en büyük etkenleri arasında yer alıyor. Ayrıca işime olan bağlılığım da başarılarımın temelini oluşturan bir başka yegane etken. Her proje sonrası moda fotoğrafçılığına daha da bağlanıyor, bu işi fazlasıyla severek yapıyorum.

yilin-en-iyi-fotograf-sanatcisi-ödülünü-aldim2

Her zaman söylediğim bir sözü burada da paylaşmak istiyorum, ‘’Bir işi severek ve ince ayrıntılarını düşünerek yapmazsan o işte başarıya ulaşamazsın. Başarıya ulaşmak için her daim kendini o alanda geliştirmelisin.’’ Bu sözümü her düşündüğümde moda fotoğrafçılığında daha fazla adım atmamı, kendimi daha fazla geliştirmem gerektiğini hatırlıyorum. Nitekim profesyonel iş hayatım boyunca edindiğim prensiplerden birisi de daima kendimi geliştirmem gerektiğidir. Bu bağlamda sürekli çalışıyor, büyük projelerde yer alabilmek adına kendimi geliştiriyorum.

Osman Yıldız 3. Büyük Ödülünü Kazandı

Profesyonel olarak çalışmalarını sürdüren bireyler için düzenlenen ‘’Yılın Efsaneleri’’ adı altında Legend Awards Of The Year’ın sponsor olduğu yarışma ilk kez ülkemizde gerçekleştirildi. Birçok ünlü ismin ödül aldığı bu törende ben de ‘’Yılın En İyi Fotoğraf Sanatçısı’’ ödülünün sahibi oldum. Özellikle belirtmek istiyorum ki benim için özel olan birçok kişi tarafından alkışlanarak ödülümü almam, benim için büyük bir motivasyon ve sevinç kaynağı oldu. Yaptığım çalışmaların, jüri ve diğer insanlar tarafından başarılı bulunması beni fazlasıyla mutlu etti. Eğer birisi bana dese ki en heyecanlandığın an ne idi, şüphesiz adımın söylendiği anı söyleyebiliyorum. Sunucunun ‘’Yılın en iyi fotoğraf sanatçısı ödülünün sahibi, Osman Yıldız’’ dediği anı asla unutamıyorum. Belki de ileride yapacağım çalışmalarda benim motivasyon kaynağım bu anım olacak.

yilin-en-iyi-fotograf-sanatcisi-ödülünü-aldim3

Osman Yıldız Aldığı Ödülden Memnun

Moda fotoğrafçılığını profesyonel olarak yapmaya başladığım zamandan bu yana aldığım 3. ödül, beni ziyadesiyle memnun etti. Kendimi sürekli geliştirmeye adamış biri olarak bu ödül benim için bir kamçı oldu. Artık daha fazla çalışarak işimde daha iyi yerlere gelmeye çalışacağım. Bu zamana kadar profesyonel çalışma hayatımda benim yanımda olan herkese teşekkür ediyorum. Bana bu süre zarfında destek olan dostlarıma sevgilerimi ve saygılarımı iletiyor, aldığım bu ödülü onlara armağan ediyorum.

Osman Yıldız

Leave a comment